تحقيق بررسي مقايسه اخبار مربوط به زنان در دو سايت بي بي سي فارسي

تحقيق بررسي مقايسه اخبار مربوط به زنان در دو سايت بي بي سي فارسي


تحقيق-بررسي-مقايسه-اخبار-مربوط-به-زنان-در-دو-سايت-بي-بي-سي-فارسي-و-واحد-مرکزي-خبر
تحقيق بررسي مقايسه اخبار مربوط به زنان در دو سايت بي بي سي فارسي و واحد مرکزي خبر
فرمت فايل دانلودي: .rar
فرمت فايل اصلي: doc
تعداد صفحات: 139
حجم فايل: 102 کيلوبايت
قيمت: 9000 تومان

دانلود تحقيق با موضوع بررسي مقايسه اخبار مربوط به زنان در دو سايت بي بي سي فارسي و واحد مرکزي خبر با تأکيد بر نظريه برجسته سازي در نيمسال اول سال 1387،


در قالب word و در 139 صفحه، قابل ويرايش.
بخشي از متن تحقيق:
پايگاه هاي اطلاع رساني در عصر ارتباطات و اطلاعات يکي از مهم ترين ابزارهاي دسترسي به اهداف تلقي مي شوند. از اين رو پس از سال 1990 تأسيس و راه اندازي سايت ها، صورت گرفت و سازمان هاي ارتباطي همراه با مقوله مديريت، آن هم از طريق مطالعه و پيدا کردن قواعد ، تشکيل شد.
کارشناسان سايت هاي ارتباطي را مسير هايي مي دانند که از طريق آن ها پيامي به مخاطبان مي رسد. با اين مفهوم، رسانه بايد تا حد مطلوب به مثابه گذرگاهي بي مقاومت براي پيام ها عمل کند.
يکي از مسائل بسيار مهمي که همواره نقش و جايگاه آن در سايت هاي خبري کشور مان وجود دارد، عدم پرداختن به مسائل نيمي از جمعيت کشور يعني زنان بوده است. زنان جامعه ما ، علاوه تبعات مسائل و مشکلات عمومي کشور را تحمل مي کنند و با مسائلي روبه رو هستند که دقيقا مربوط به خود آنان است و در شرايطي که ما کودکان، نوزادان و يا زنان را به عنوان قشرها و گروه هايي مي شناسيم که مسائل خاص خود را دارند و براي آنان سايت هاي خاصي بايد معرفي و تعريف کنيم، اين ديدگاه غير منطقي است که مسائل مبتلاء به زنان را فقط و فقط ناشي از مشکلات عمومي کشور بدانيم. واقعيت اين است که از ابعاد گوناگون فرهنگي، اجتماعي ، اقتصادي، خانوادگي و ... تنها زنان در کفه برابر با مردان قرار ندارند ، بلکه به دليل جنسيت خود همواره حقوق آن ها زير پا گذاشته مي شود.
وسايل نوين ارتباطي مانند سايت هاي خبري با گزارش جريان رويدادهاي محيط زندگي و بررسي و بيان انديشه ها و عقايد انساني در توسعه و تحکيم مراودات اجتماعي و بالا بردن سطح آگاهي و فرهنگ افراد، نقش بسيار مهمي برعهده دارند. در محيط وسيع زندگي بشري هر لحظه وقايع گوناگوني روي مي دهد. پاره اي از وقايع مانند جنگ ها، انفجارها، آتش سوزي ها، طوفان ها و زمين لرز ه ها جنبه مادي دارند و بعضي ديگر مثل اعلاميه هاي سياسي، نطق هاي پارلماني ، اظهار نظرهاي فلسفي و مسلکي داراي جنبه معنوي هستند...

دانلود فايل


پرداخت با کليه کارتهاي عضو شتاب امکان پذير است.

نظرات کاربران
X
فروش اسکریپت خبرخوان کاوشگر + ارسال خودکار اخبار به کانال تلگرام
خرید و توضیحات بیشتر از لینک زیر
http://shopan.ir/?p=34