تحقيق بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان ها

تحقيق بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان ها


تحقيق-بررسي-توصيفي-موسيقي-و-موسيقي-درماني-بر-روي-انسان-ها
تحقيق بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان ها
فرمت فايل دانلودي: .zip
فرمت فايل اصلي: doc
تعداد صفحات: 199
حجم فايل: 137 کيلوبايت
قيمت: 18000 تومان

 


دانلود پايان نامه با موضوع بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان ها،
در قالب word و در 199 صفحه، قابل ويرايش.
چكيده پايان نامه:
موضوع پايان نامه در رابطه با تأثير موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان هاست. در واقع يك پژوهشي كتابخانه اي مي باشد و به بررسي توصيفي تأثير موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسانها پرداخته است. هدف از اين پژوهش در واقع اين است كه در آخر ما به اين پاسخ برسيم كه واقعاً موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان ها، در درمان بيماري ها تأثير دارد و اين كه آيا از اين هنر مي توان براي مهارت هاي ارتباطي و گفتاري، رواني، ذهني ... استفاده كرد. آيا مي توان از موسيقي به عنوان روشي براي كار درماني و كمك به ساير پروژه هاي توان بخشي استفاده كرد و اينكه موسيقي مي تواند مضر هم باشد يا صرفاً مفيد است و به طور كلي اطلاعاتي را در اين زمينه ها مي تواند به شما بدهد.


پژوهش حاضر توانسته به يك سري موضوع هاي مربوط به موسيقي، موسيقي ايراني، موسيقي مذهبي، موسيقي و كاركردهاي آن و .... بپردازد و به شكل تخصصي به حيطة خاصي هم نپرداخته است، بلكه اطلاعات به شكل اطلاعات كلي آمده است.


منابع مورد استفاده در انجام اين پژوهش، منابع دست اول كتاب ها، منابع دست دوم پايان نامه ها و سايت ها مي باشند و در واقع بيشتر از آثار مكتوب استفاده شده است، نه از مشاهدات شخصي . براساس اطلاعات آمده در اين پژوهش مي توان گفت كه:


امروزه موسيقي به صورت نظام مندي در بيمارستان ها و مراكز توانبخشي و حتي مراكز آموزشي و پزشكي كشور به كار مي رود. آموزش كودكان دبستاني با موسيقي بهتر مي شود، موسيقي سبب افزايش سلول هاي ايمن و همچنين متعادل كرد آن ها مي شود. موسيقي بر بافت هاي هيجاني فرد مانند شادي، غم، علاقه، نفرت ... مؤثر است. كاربرد موسيقي درماني براي كساني است كه  دچار اختلال درماني هستند، اما بايد بدانيم كه گونه هاي از موسيقي مانند راك، قال و ... مضر است و تأثيرات سوء دارند.

 


دانلود فايل
پرداخت با کليه کارتهاي عضو شتاب امکان پذير است.

نظرات کاربران
X
فروش اسکریپت خبرخوان کاوشگر + ارسال خودکار اخبار به کانال تلگرام
خرید و توضیحات بیشتر از لینک زیر
http://shopan.ir/?p=34